Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Braletler ile Kendi Tarzınızı Yaratın

Braletler ile Kendi Tarzınızı Yaratın

22.08.20

Braletler artık yalnızca bir iç giyim ürünü olmaktan çıkarak gündelik hayatta yaptığımız kombinlerin de parçası haline geldi. Yapılacak kombine uygun olarak kullanılacak braletlerin de şıklığınıza şıklık katacağınız söylemek mümkün. Bralet ile yapılan kombinler de pek çok alanda artık öne çıkmaya başladı. Bununla birlikte yalnızca braleti kullanmak değil kombine ve kullanılacak alana uygun olarak kullanmak tarz yaratıyor.

Resmi Kombinlerde Bralet Kullanımı

Günümüzde pek çok alanda kullanılan braletler resmi kombinlerde de kendine yer buluyor. İş hayatında, toplantılarda ve farklı pek çok alanda bralet ile kombinler yapmak mümkün. Örneğin bir ceket ile bralet kombinlenerek hem şık hem de resmi bir kombin elde edilebilir. Ceketiniz açık renkli ise daha koyu tonlarda bir bralet ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde koyu tonlarda bir pantolon ile de şıklığınızı tamamlayabilir ve resmiliğiniz seçeceğiniz stiletto tarzı ayakkabılar ile bütünleştirebilirsiniz. Aynı şekilde koyu bir ceket için de daha açık renklerde bralet kullanmak şık duracaktır. Braletlerin gömleklerle de kombinlenerek şık bir tarz oluşturması mümkün olacaktır. Açık renk ve yarı transparan olarak kullanacağınız gömlekle içine giyeceğiniz braleti kombinleyerek resmi ve şık bir tarz oluşturabilirsiniz.

Gündelik Gezmelerde Bralet Şıklığı

Braletin artık tek başına bir parça olarak kullanılabileceğini biliyoruz. Günlük kombinlerde de hem kolay hem rahat hem de şık bir tarz yakalamak için bralet kullanmak mümkün. Yaz aylarında uygun bir şort ya da kapri ile birlikte, kış aylarında da pantolonlar ve üstüne giyilecek ceketler ile bralet kullanılabilir.

Özel Günlerde Yapılabilecek Bralet Kombinleri

Özel günlerde de bralet kullanımı ile şıklığı yakalamak mümkün. Doğru bir kombin ile yakalanabilecek parti şıklığı için özellikle kadife braletler tercih ediliyor. Konsepte uygun canlı renklerde tercih edilecek braletler ile doğru tarz yakalanabilir. Özel günlerin diğer günlerden farklı oluşu nedeniyle günlük hayatta kombinlenen braletlerden farklı olarak daha iddialı duruş ve renkler tercih edilebilir. Günlük hayatta kullanılan braletler ile de parti şıklığını yakalamak mümkündür. Bunun için dikkat edilmesi gereken nokta braletin hangi parçalarla kullanılacağı ve hangi aksesuarlar ile birleştirileceğidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: