Ladyfect
Çocuk Giyim Modelleri

Çocuk Giyim Modelleri

18.07.20

Çocuk kıyafetleri son yıllarda oldukça çeşitlenmekte ve her yıl bir önceki yıla çok daha farklı modeller vitrinlerde yerini almakta. İster kız çocuk kıyafetleri olsun, ister erkek çocuk kıyafetleri her biri birbirinden şirin ve eğlenceli.

Kız Çocuk Kıyafetleri

Kız çocuk kıyafetleri şüphesiz ki her yıl her dönemde şirin ve güzeldi. Ancak son yıllarda en çok moda olan kız çocuk kıyafetlerinin başında büyümüşte küçülmüş kıyafetler alıyor. Yani yırtık kot pantolonlar, deri ceketler ya da İspanyol paça pantolonlar, omzu düşük bluzler kız çocuk kıyafetlerinin başında yer alıyor. Anneler kızlarıyla aynı giyinmeye bayılıyor ve kendi kıyafetlerinden kızlarına da yaptırıyorlar. Bu şekilde anneli kızlı şirin mi şirin bir görüntüye kavuşuyorlar. Kloş eteklerde kız çocuk kıyafetlerinin kesinlikle favorisi. Tül, kloş etekleri tşörtlerle bir araya getirerek, eğlenceli bir kombin yaratabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kıyafetleri

Ne olursa olsun küçük adam kıyafetleri her zaman revaçtadır. Oğlu olmayan dahi o papyonlu takım elbiseye şöyle bir dokunmadan yanından geçemez. Bu yıl en moda erkek çocuk kıyafetlerinin de başında yine papyonlu yahut kuşağı olan takım elbiseler geliyor. Bunun yanı sıra erkek çocuk kıyafetlerinde taraftar amblemleri de olmazsa olmaz konumda. Ailelerin özellikle babaların olsa gerek taraftar amblemli kıyafetler çok daha fazla ilgilerini çekiyor. Bunun yanı sıra spor eşofmanlar ve switshirtler de erkek çocukları için en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: