Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

Doğru Kombin Yapmanın Püf Noktaları

18.07.20

Doğru kombin sizi olduğunuzdan daha iyi görünüme kavuşturan kombindir. Doğru kombin yaparak vücudunuzu olduğundan daha iyi gösterebilir ve kendinize olan güveni artırabilirsiniz. Peki, doğru kombin yaparak neleri değiştirebiliriz? Mesela bacak boyunuzu olduğundan daha uzun, belinizi olduğundan daha ince, göğüslerinizi olduğundan daha küçük ya da büyük gösterebilirsiniz. Bunun tam aksine yanlış bir kombin yaparak kısa olmayan bacaklarınızı kısa ya da kalın olmayan belinizi kalın gösterebilirsiniz. Bunun için doğru kombin yapmak güzel giyinmenin ilk şartıdır. Peki, doğru kombin yapmanın püf noktaları nelerdir?

  • Bacak boyuna dikkat

Kombin yaparken en çok dikkat edilmesi gereken konu şüphesiz ki bacak boyudur. Eğer ki bacaklarınız çok uzun değilse daha çok İspanyol paça ya da bol paça pantolonlar tercih edebilirsiniz. Bu tarz pantolonların altına uzun topuklu ayakkabılar giyerek, ayakkabılarınızın topuğunu gizlemelisiniz. Bu sayede olduğunuzdan daha uzun görünürsünüz. Bacak boyunuz kısaysa ara boy etek ve pantolonlar kesinlikle kullanmamalısınız.

  • İnce bir bele sahip olmak her kadının hayali

Hangi kadın belinin kalın olmasını ister ki? Ya da çevresi tarafından öyle görülmesini? İnce bir ele sahip olmak kesinlikle her kadının hayalidir. Beliniz çok ince olmasa dahi ufak giyim hileleriyle bunu yapmanız da mümkündür. Bol bir elbisenin beline sıkı ve ince bir kemer takarsanız beliniz olduğundan daha ince görünecektir. Kalın ve tüylü kumaşlar ise kesinlikle uzak durmanız gereken kumaşlardır. Zira böyle kumaşlar gerçekten beli ince olan bayanların dahi belini olduğundan daha kalın göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: