Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı Nasıl Kullanılır?

İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı Nasıl Kullanılır?

18.07.20

Moda kesinlikle ayakkabıda başlar. Gerçekten modadan anlayan bir kadın kıyafetlerinden ziyade ayakkabısına özenir. Çünkü ayakkabı kadının karakterini, kadının tarzını yansıtır.

2017 yılında hayatımıza giren ince bantlı topuklu ayakkabılar 2020 yılında da hayatımızda olmaya devam edecek. İnce bantlı topuklu ayakkabılar kadınlara asil ve zarif bir duruş kazandırmaktadır. Asalet ve zarafete ince bantlı topuklu ayakkabının topuğu bir de inceyse bir o kadarda kırılgan ve hassas bir kadın imajını beraberinde getirir. Ayakkabı adeta dile gelir konuşur. Peki, çok sade ama bir o kadar da dikkat çekici ve asil olan bu ayakkabılar nasıl kombinlenmeli?

İnce Bantlı Topuklu Ayakkabı Nasıl Kombinlenmeli?

İnce bantlı topuklu ayakkabıların en çok yakıştığı parçalar şüphesiz ki bilekte biten eteklerdir. Tesettür giyimde de oldukça fazla yer alan midi boy kloş eteklerle ince bantlı topuklu ayakkabıların bir araya gelmesiyle oluşan uyum, kırmızı ve siyahın uyumunda yoktur desek abartmış olmayız.

İnce bantlı topuklu ayakkabıların çok yakıştığı diğer parçalar ise ütü izli kumaş pantolonlardır. Tunik ile çok rahat kombinleyeceğiniz ütü izli kumaş pantolonlarla ince bantlı topuklu ayakkabıları bir araya getirmeniz size özellikle şık ve kalıp gibi bir görüntü kazandıracaktır. Böyle bir kombini özellikle iş hayatınızda ya da günlük hayatınızda tercih edebilirsiniz. Doğru kombinler sizi hem doğru bir görüntüye hem de olduğundan daha güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: