Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Tarzını Değiştirmek İsteyenler İçin 5 Temel Madde

Tarzını Değiştirmek İsteyenler İçin 5 Temel Madde

18.07.20

Gardırop yenilenmelidir.
Kadınların vazgeçilmezi etekler, gardıropların en çok yer verilen parçalarıdır. Dizin biraz üstünde giyilen etekler en kolay seçilebilenidir ama bu yıl her boyu makbuldür. Eski zamanların havasına girmek için etekler, uzun botlar ve dar boğaz yakalarla giyilmelidir.

Daha güzel bir görünüm için ise bir kalem etek veya kemerle tutturulmuş bir elbise ile sağlayabilmektedir.

2- Mükemmel Saç modeli
Son yıllarda sergilenen en popüler podyumlarda 70’li yılların rahat dalgalı saçları, hanım hanımcık toplanmış saçları ve kısa kesilmiş saç modelleri hakimdir. Bu nedenle yapılan seçimlerden herhangi biriyle trendi yakalayabilmeniz mümkün.

3- Güzel bir görünüm için hileler
Cildiniz mükemmelliğini kaybetmeye başladıysa ışıldayan bir tene sahip olmak için fondötenin altına ve ya kullandığınız nemlendiriciniz ile cilt parlatıcısını birlikte kullanın. Siyah kullanacağınız farınızı yumuşak çikolata ve ya kahverengi tonlarında kullanın ve yanaklarınız için pembe gül rengi tonlarında allık kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu kullanım size genç ve zarif görünüm verecektir.

4- Aksesuar kullanımı
Dış görünüşün en kolay güncellenmesi yöntemlerinden biri seçimi iyi yapılmış aksesuarlardır.

İlgi çekici aksesuarlar: Altın zincirler tereddütsüz kullanılan aksesuarlar arasında. Üst üste takılan zincirler de seçilen en iyi aksesuarlardan.

Platform topuklu ayakkabılar: Platform topuklu ayakkabılar gelecekte de kalıcı yer tutacaklar ve bu aksesuar bu kışın en çok sevilenlerinden.
5- Kendinize vakit ayırın

Enerjinizi en yüksek seviyede tutmak için yapılacak en iyi  yol kendinizi şımartmaktır. Biraz alışveriş yapabilir, masaja gidip rahatlamak olabilir ya da sahilde bir yürüyüş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: