Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Yaz Aylarında Plaj Şıklığı İçin Öneriler

Yaz Aylarında Plaj Şıklığı İçin Öneriler

20.08.20

Yaz aylarının vazgeçilmez mekânlarından biri de plajlardır. Kavurucu sıcakların zararlı etkilerinden korunarak, eğlenerek ve yazın tadını çıkararak da şık olunabilir. Kullanılan plaj ürünlerinde stili yakalamak aslında sanıldığı kadar zor değildir. Özellikle mayo gibi tek parça ürünlerde doğru tercihler yapmak bütün bir günü kurtarabilir. Yaz trendleri ile plaj rahatlığını birleştirerek modaya uyulabilir.

Tek Parça Şıklık: Mayolar

Plajlarda rahat ve şık olmak için çeşitli kıyafetlere, farklı parçalara gerek yoktur. Tek bir star parça olarak mayo seçildiği takdirde hem plajda hem de plaj arkasında şıklık yakalanacaktır. Hareketli bir mayo ile kombinlenebilecek sade bir şort plajda geçireceğiniz gün için stilinizi tamamlayacaktır. Konu plaj şıklığı olduğunda elbette tek bir seçenek yoktur. Daha düz, tek renk bir mayo ile kombinlenecek şort da star parça olarak seçilebilir. Eğer kombin şortla yağılmayacaksa mayoya uygun bir elbise de şıklığınızı tamamlayacaktır. Hem mayonun hem de kombininizi tamamlayacağınız diğer parçanın hareketli, çok desenli ve çok renkli olması göz yoracak ve tarz olmayacaktır.

Alternatif Kombinler: Bikiniyi Değerlendir

Konu yaz şıklığı olduğunda akla sadece mayo gelmez. Plaj kıyafetleri arasında bulunan bikini de tüm gün için kurtarıcı parça olabilir. Mayoda olduğu gibi üstüne bir elbise geçirmek iyi bir alternatiftir. Bir diğer alternatif ise bikini üstünü bir alt parça ile kombinleyerek şıklığı plaj dışına taşımaktır. Örneğin bikini üstünüz ile kombinleyeceğiniz bir etek gününüzün kombinini elde etmenizi sağlayabilir.

Plaj Şıklığını Aksesuar ile Tamamlamak

Vazgeçilmezlerimizden olan aksesuarlar yalnızca bir mevsimin değil, her mevsimin kullanışlı parçalarıdır. Her yere, zamana, kombine uyacak aksesuarlar şıklığı tamamlar. Plaj şıklığı için de aksesuar kullanımı tamamlayıcı olacaktır. Örneğin saçlara bağlanabilecek fular ve bandanalar kombininize farklı bir hava katacaktır. Trend olan desenlerden seçilen bu bandanalardan geniş olanlarını vücuda sarmalamak da mümkündür. Eğer saçta kullanılacaksa farklı desenler tercih edilebileceği gibi farklı bağlama modelleri de canlı stiller yaratmada rol oynayacaktır. Bunun yanı sıra kullanılabilecek küpe, yüzük, kolye, halhal gibi aksesuarlar da plaj şıklığının tamamlanmasında rol oynayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: