Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Yaz Aylarının Yenilenen Trendleri

Yaz Aylarının Yenilenen Trendleri

19.08.20

Yaşamın temelinden her noktasına kadar var olan değişim konu moda olunca de vazgeçilmez oluyor. Her sene, her mevsim yenilenen trendler ile yapılan kombinler canlılık kazanıyor. Sürekli değişim halinde olan modayı yakalamak için her zaman yeni kıyafetlere ihtiyacımız yok. Elimizdeki kıyafetleri yeni bir biçim kazandırarak ya da farklı kombinler yaparak stil sahibi olmak mümkün. Yazın değişen trendlerini de bu şekilde yakalayarak modaya uyulabilir. 2020 yazının yükselen trendleri ise canlı esintiler barındırıyor.

İşlemeli Kıyafetler

Büyüklerimizin el emeği göz nuru olan işlemeler, danteller oldukça revaçta. Çeşitli kullanım alanları olan bu işlemeler yaz kıyafetlerinde de kendine yer buluyor. Örneğin el emeği ince işçilik zarif işlemeleri bu yaz pek çok bluzda görmek mümkün. Aynı şekilde daha belirgin dantel işlemeleri de kendine efil efil elbiselerde yer buluyor. Yani kısaca, yazın yükselen trendlerinden biri işlemeli kıyafetler olarak karşımıza çıkıyor.

Vintage Her Zaman Her Yerde

Kısaca geçmişin modası olarak nitelendirebileceğimiz vintage kıyafetler yaz aylarının kombinlerinde kendine yer buluyor. Yalnızca geçmişin bir yansıması değil geçmişin bu güne uyarlanması olarak karşımıza vintage parçalar çıkıyor. Bu yaz özellikle yükselen trend ise özgür, resmi ve şık kombinlerde vintage kullanmak.

Hava Koşullarındaki Sürprizler İçin Trençkot

Yaz aylarının tatlı yağmurlu dönemleri olmuyor değil. Bu nedenle yaz dolaplarının kış aylarında olduğu kadar bizi sarmalamasa da bazı ek parçalara ihtiyacı oluyor. Yaz aylarında sürpriz olan hava koşullarının kurtarıcı ise trençkot. Trençkot pek çok özelliği ile yaz aylarında kendine yer bulan ürünlerden. Canlı renkler ya da kahve tonları gibi pek çok şekilde karşımıza çıkabilen trençkotun taşımaya uygun olması, hafif oluşu ve hava koşullarından en uygun şekilde koruyuşu tercih sebepleri oluyor.

Şortlarda Rahatlık

Her yaz olduğu gibi bu yaz da şortlar kombinlerin vazgeçilmezi arasında. Vücudu tamamen saran şortlar yerine kesimi daha bol ve daha dikdörtgen olan şortlar bu yaz tercih ediliyor. Kullanılacak doğru kemerler ile toprak tonlarında bir bol kesim şort ve vintage esintileri olan bir gömlek yazın sıklıkla karşılaştığımız kombinler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Tags: