Last Post: Kadınlar İçin 25 Kısa Saç Kesimi / 25 Short Haircuts for Woman
Ladyfect
Yaz Dolaplarının Olmazsa Olmazları

Yaz Dolaplarının Olmazsa Olmazları

19.08.20

Yaz Dolaplarının Olmazsa Olmazları

Her yaz kendi canlılığı, rengi ve moda trendleri ile gelir. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan pek çok şeyin ise dolaplarda bulunması önemlidir. Yaz aylarının güzelliği kadar yaza hazırlanmak da insana ayrı bir heyecan verir. Yaz aylarına girerken unutulmaması gerekenler de peşinen dolaplarda yerini almalıdır. Canlılığı ile beraber gelen yazın olmazsa olmazları yaz hazırlığında öncelik verilmesi gerekenlerdir.

Çiçekler, Böcekler: Tüm Canlılığı ile Doğal Esintiler

Yaz ayları denilince akla gelenlerden biri de rengarenk bir dünyadır. Görüntüsü ile sesi ile farklı türde pek çok canlı doğa ile buluşur. Doğa da rengarenk çiçeklere, mevsimin her renkten meyvelerine bürünür. Bu elbette kullanılacak olan kıyafetler de yansır. Yazın modası en kısa yoldan rengarenk seçimlerdir. Bu nedenle efil efil elbiselerden tutun renkli bluzlara, çiçek açan pantolonlara ya da şortlara yaz dolaplarında mutlaka yer verilmelidir.

Farklı Kesimlerle Gelen Canlılık

Yaz dolabının olmazsa olmazları arasında farklı kesimlerden oluşan kıyafetler de yer alır. Sıradanlıktan sıyrılmış çapraz kesim croplar, asimetrik etekler ya da elbiseler yaz dolabının canlılığına kesin olarak uyar. Yazın hareketliliğinden ilhamla yaz dolabında hareketli kesimlere yer vermek doğru bir seçim olacaktır.

Salaş Kıyafetler

Salaş kıyafetler yazın her köşesinde kendine yer bulur. Plaj kenarında otururken bikini ya da mayonun üstüne giyilebilecek uygun kumaşta tiril tiril bir elbise bunun bir örneğidir. Yalnızca gündüz ya da plaj kenarında değil yaz akşamlarının da stil parçalarından biri salaş kıyafetlerdir. Salaş keten bir bluz doğru bir kombinle yaz akşamlarının kurtarıcı parçası olabilir. Ayrıca salaş elbiseler de yaz aylarının her anında karşılaşabileceğimiz, her zaman trend olan parçalardır.

Farklı Desenler

Günün modasına uyarak seçilecek olan farklı desenler yaz stilinizin ayrılmaz parçası olacaktır. Bunları plaj kıyafetlerinizde, gündelik giyiminizde kullanabileceğiniz gibi aksesuarlarınız ile de birleştirebilirsiniz. Örneğin bandanayı her zaman kafanıza takmanız gerekmez. Uygun bir kombin ve uygun bir desen ise kotunuzun kenarına bağlayabileceğiniz bir bandana da stilinizi tamamlayacaktır. Burada vazgeçilmez olan farklı desenlerin enerjisi ve modanın yönünün hangi desen eksenine baktığıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir